Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Spedycja Krajowa

Bezproblemowa, profesjonalna i opłacalna… Taka właśnie jest spedycja krajowa w Konig-Trans Spedition. Klientom korzystającym z naszych kompleksowych usług spedycyjnych zapewniamy efektywną organizację transportu ładunków na terenie całej Polski. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie sprawić, że Twój towar dotrze na miejsce w wyznaczonym terminie i nienaruszonym stanie.

Czytaj więcej

W ramach naszej działalności realizujemy zlecenia jednostkowe, a także organizujemy spedycje polskie o charakterze długoterminowym. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, że spedycja krajowa w wykonaniu Konig-Trans Spedition to pewność efektywnej i bezpiecznej translokacji ładunku.

Spedycja krajowa – profesjonalna organizacja przewozów na terenie całej Polski

Jako ceniona firma spedycyjna dbamy o to, aby każdy etap przygotowań do przewozu krajowego oraz sam jego przebieg był zrealizowany na wysokim poziomie. Jednym z istotnych elementów naszych usług spedycyjnych jest dobór odpowiedniego przewoźnika oraz środka transportu dopasowanego do potrzeb Klienta. Dysponujemy szeroką flotą pojazdów, dzięki czemu z naszej oferty mogą skorzystać firmy, które interesuje m.in.:

Co istotne, zarówno spedycja krajowa do 3,5 tony, jak i spedycja realizowana z wykorzystaniem aut z naczepą, odbywa się na starannie wyznaczonych przez naszych spedytorów trasach, które pokonują współpracujący z nami doświadczeni przewoźnicy.

Usługi, które oferuje nasza firma transportowa i spedycyjna, obejmują także profesjonalne wsparcie w innych obszarach związanych z organizacją i koordynacją przewozu ładunków. Obejmują one m.in. sporządzanie i kompletowanie dokumentacji, uzyskiwanie niezbędnych zezwoleń oraz monitorowanie przesyłek w trakcie przewozu i rozwiązywanie ewentualnych problemów, jakie wystąpią w jego trakcie. Wyróżniające nas doświadczenie, profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie w każde zlecenie sprawiają, że spedycja i transport krajowy są obszarami, w których jesteśmy czołowymi specjalistami w Polsce.

Spedycja Polska – obsługujemy firmy z różnych sektorów

Spedycja w Polsce jest dziedziną usług, z których regularnie korzystają przedsiębiorstwa z różnych segmentów rynku. W Konig-Trans Spedition od lat notujemy duże sukcesy we współpracy z firmami reprezentującymi branżę spożywczą i sektor automotive. Posiadamy również wielu zadowolonych Klientów działających np. w sektorze FMCG, AGD, czy handlu detalicznym. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełnią naszej oferty, której ważnymi elementami są m.in.:


Nasza firma mieści się w Szczecinie, ale oferujemy usługi spedycyjne na terenie całej Polski, w tym m.in.

Spedycja Warszawa Spedycja Kraków Spedycja Wrocław Spedycja Szczecin Spedycja Poznań Spedycja Gdańsk

Tabor pojazdów

Zapytaj o wycenę transportu