Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Spedycja Wrocław

Chcesz skorzystać z usług doświadczonej firmy, która od lat działa w obszarze: spedycja Wrocław? Firma Konig-Trans Spedition jest w takim razie odpowiednim kandydatem! Naszym atutem jest doświadczony, wykwalifikowany zespół spedytorów, których zaangażowanie i umiejętności pozwalają na skuteczną realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Zaufaj nam, a Twój ładunek dotrze do celu bezpiecznie i terminowo.

Czytaj więcej

Renomowana firma spedycyjna Wrocław

Prawidłowa organizacja transportu towarów jest skomplikowanym przedsięwzięciem, które wymaga od zajmujących się nią specjalistów dużej wiedzy i doświadczenia. Z tego powodu warto zadbać o to, by powierzyć ją sprawdzonemu partnerowi – w tej roli doskonale sprawdzi się firma Konig-Trans Spedition, będąca częstym wyborem wśród Klientów poszukujących wsparcia z obszaru: firma spedycyjna Wrocław. Profesjonalizm i doświadczenie wyróżniające nasz zespół sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom bezpieczny i efektywny przewóz ich towarów. Jako doświadczona firma transportowa Wrocław podejmujemy się przewozu różnego typu ładunków – od drobnicowych, przez całopojazdowe, po ładunki ADR.

Niezawodna spedycja Wrocław – bezpieczny transport krajowy i zagraniczny

Spedycja to nasza specjalność, dlatego od lat nasza firma spedycyjna cieszy się renomą zaufanego partnera wielu przedsiębiorstw nie tylko z Polski, ale i innych państw Europy. Z naszej oferty chętnie korzystają m.in. przedsiębiorstwa, które interesuje profesjonalna spedycja krajowa Wrocław. Świadcząc usługi z tego obszaru, dbamy o to, aby każdy transport między różnymi miejscowościami w Polsce odbywał się zgodnie z przyjętymi założeniami i terminami.

Nasza firma transportowa realizuje także usługi z segmentu: spedycja międzynarodowa Wrocław. W ich ramach gwarantujemy Klientom sprawny transport towarów zarówno między poszczególnymi państwami Unii Europejskiej, jak i krajami niebędącymi członkami UE. 

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się całością naszej oferty, w której znajdują się takie usługi jak m.in.:

Tabor pojazdów

Zapytaj o wycenę transportu