Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Skontaktuj się
z nami

Zapraszamy do kontaktu z naszymi spedytorami. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Pełnimy również dyżury 24h dla Klientów, których ładunek jest w trakcie procesu przewozowego.

Dane kontaktowe
Dział spedycji
TRANS.EU 652218, TIMOCOM 282785
Beata Markowska
kierownik działu spedycji
+48 603 636 965
b.markowska@konigspedition.pl
Marcin Czapla
kierownik spedycji międzynarodowej
+48 695 916 460
m.czapla@konigspedition.pl
Piotr Mackiewicz
zca kierownika spedycji międzynarodowej
+48 885 975 428
p.mackiewicz@konigspedition.pl
Agata Pudło
spedytor
+48 885 975 424
a.pudlo@konigspedition.pl
Paweł Sikora
spedytor
+48 885 975 426
p.sikora@konigspedition.pl
Hubert Mikusek
spedytor
+48 885 975 425
h.mikusek@konigspedition.pl
Agnieszka Głodowska
spedytor
+48 885 975 424
a.glodowska@konigspedition.pl
Patryk Klimko
spedytor
+48 539 770 550
p.klimko@konigspedition.pl
Sekretariat

tel. +48 91 480 60 90
sekretariat@konigspedition.pl

Księgowość

tel. +48 91 452 49 97
ks@konigspedition.pl

Siedziba

tel. +48 91 480 60 91
biuro@konigspedition.pl

Konig-Trans Spedition Sp. z o.o.
aleja Wojska Polskiego 154,
71-324 Szczecin
NIP 955 236 32 54

tel. +48 91 480 60 94 biuro@konigspedition.pl

Chcesz zapytać o ofertę ? – skorzystaj z formularza