Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Usługi Spedycyjne

Świadczymy usługi spedycyjne dedykowane dla różnych gałęzi przemysłu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy usługi dopasowane do każdego rodzaju ładunku.

Czytaj więcej

Poznaj naszą filozofię

Everything everywhere every time

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej. Przygotowujemy dokumenty przewozowe, dobieramy przewoźnika, przeprowadzamy proces transportowy oraz świadczymy doradztwo spedycyjne. Obsługujemy ładunki całopojazdowe, ponadgabarytowe oraz drobnicowe w relacjach pomiędzy wszystkimi krajami Unii Europejskiej. Zwracamy szczególną uwagę na odpowiedni dobór środków transportu, a także wybieramy dla Klienta najkorzystniejszy cenowo wariant. Nasza kadra składa się z doświadczonych spedytorów. Korzystamy z systemu monitorowania przesyłek za pomocą modułów GPS.

Usługi spedycyjne

Spedycja krajowa i międzynarodowa

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej. Oferujemy usługi spedycyjne dla ładunków całopojazdowych, ponadgabarytowych oraz drobnicowych w relacjach pomiędzy krajami Unii Europejskiej i poza Unią. Dobieramy rzetelnego przewoźnika, przedstawiamy oferty cenowe w zależności od oczekiwań Klienta. Korzystamy z systemu monitorowania przesyłek za pomocą modułów GPS.

zapytaj o wycenę

Spedycja ADR

Transport materiałów ADR, obwarowany jest szeregiem przepisów formalno-prawnych, wynikających z Międzynarodowej Konwencji ADR. Zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa stanowi dla nas priorytet, dlatego każdy pojazd używany do tych celów jest przez nas weryfikowany pod kątem posiadania odpowiednich parametrów, certyfikatów oraz ubezpieczenia odpowiadającego danej klasie ADR.

zapytaj o wycenę

Spedycja chłodnie

Organizujemy krajowe oraz międzynarodowe przewozy towarów, w temperaturze kontrolowanej w przedziale -22°C – +20°C. Obsługujemy producentów żywności i artykułów nieżywnościowych, dostawców półproduktów i surowców oraz sieci handlowe.

zapytaj o wycenę

Spedycja ponadgabarytowa

Transport ładunków ponadgabarytowych jest procesem czasochłonnym i skomplikowanym. Wynika to z cech fizycznych ładunków, trasy, wymagań prawnych oraz zaangażowania zwiększonej załogi. Korzystamy z doświadczonych przewoźników, w razie konieczności, uzyskujemy konieczne zezwolenia.

zapytaj o wycenę

Spedycja Busy

Organizujemy krajowy oraz międzynarodowy transport drobnicowy. Korzystamy z szerokiej floty pojazdów, od standardowych aut dostawczych o pojemności 10m3 przez auta o zwiększonym rozstawie osi i wysokości, dysponującymi pojemnością 17m3 po auta z naczepą typu plandeka i windą, umożliwiające przewóz nawet 12 europalet.

zapytaj o wycenę

Tabor pojazdów

Zapytaj o wycenę transportu