Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Usługi Spedycyjne

Świadczymy usługi spedycyjne dedykowane dla różnych gałęzi przemysłu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy usługi dopasowane do każdego rodzaju ładunku.

Czytaj więcej

Poznaj naszą filozofię

Everything everywhere every time

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej. Przygotowujemy dokumenty przewozowe, dobieramy przewoźnika, przeprowadzamy proces transportowy oraz świadczymy doradztwo spedycyjne. Obsługujemy ładunki całopojazdowe, ponadgabarytowe oraz drobnicowe w relacjach pomiędzy wszystkimi krajami Unii Europejskiej. Zwracamy szczególną uwagę na odpowiedni dobór środków transportu, a także wybieramy dla Klienta najkorzystniejszy cenowo wariant. Nasza kadra składa się z doświadczonych spedytorów. Korzystamy z systemu monitorowania przesyłek za pomocą modułów GPS.

Usługi spedycyjne

s1

Spedycja krajowa i międzynarodowa

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej. Oferujemy usługi spedycyjne dla ładunków całopojazdowych, ponadgabarytowych oraz drobnicowych w relacjach pomiędzy krajami Unii Europejskiej i poza Unią. Dobieramy rzetelnego przewoźnika, przedstawiamy oferty cenowe w zależności od oczekiwań Klienta. Korzystamy z systemu monitorowania przesyłek za pomocą modułów GPS.

zapytaj o wycenę
s3

Spedycja ADR

Transport materiałów ADR, obwarowany jest szeregiem przepisów formalno-prawnych, wynikających z Międzynarodowej Konwencji ADR. Zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa stanowi dla nas priorytet, dlatego każdy pojazd używany do tych celów jest przez nas weryfikowany pod kątem posiadania odpowiednich parametrów, certyfikatów oraz ubezpieczenia odpowiadającego danej klasie ADR.

zapytaj o wycenę
s4

Spedycja chłodnie

Organizujemy krajowe oraz międzynarodowe przewozy towarów, w temperaturze kontrolowanej w przedziale -22°C – +20°C. Obsługujemy producentów żywności i artykułów nieżywnościowych, dostawców półproduktów i surowców oraz sieci handlowe.

zapytaj o wycenę
gab

Spedycja ponadgabarytowa

Transport ładunków ponadgabarytowych jest procesem czasochłonnym i skomplikowanym. Wynika to z cech fizycznych ładunków, trasy, wymagań prawnych oraz zaangażowania zwiększonej załogi. Korzystamy z doświadczonych przewoźników, w razie konieczności, uzyskujemy konieczne zezwolenia.

zapytaj o wycenę
s6

Spedycja Busy

Organizujemy krajowy oraz międzynarodowy transport drobnicowy. Korzystamy z szerokiej floty pojazdów, od standardowych aut dostawczych o pojemności 10m3 przez auta o zwiększonym rozstawie osi i wysokości, dysponującymi pojemnością 17m3 po auta z naczepą typu plandeka i windą, umożliwiające przewóz nawet 12 europalet.

zapytaj o wycenę
Spedycja transportowa

Interesuje Cię doświadczona firma, której specjalizacją jest spedycja? Konig-Trans Spedition to sprawdzony partner dla przedsiębiorców zainteresowanych wysokiej jakości usługami spedycyjnymi. Wyróżnia nas kompleksowe, profesjonalne podejście, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić terminowy i bezpieczny przewóz ładunków Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Konig-Trans Spedition – efektywna spedycja dla Twojej firmy

Planujesz przewóz cennego ładunku i zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług profesjonalnej firmy, która pomoże Ci go przeprowadzić od A do Z? W Konig-Trans Spedition dysponujemy zespołem wykwalifikowanych spedytorów mających doświadczenie w organizacji różnego rodzaju procesów logistycznych. Spedycja transportowa w naszym wykonaniu pozwala zapewnić skuteczny, terminowy i bezpieczny przewóz towarów, dzięki czemu od lat jesteśmy partnerem czołowych przedsiębiorstw działających w różnych obszarach gospodarki.

Krajowe i międzynarodowe usługi spedycyjne

Z usług Konig-Trans Spedition korzystają zarówno firmy, które interesuje spedycja krajowa, jak i te planujące międzynarodowy przewóz ładunków. W obu przypadkach zapewniamy fachową organizację całego procesu logistycznego z dbałością o najdrobniejsze detale. Świadczymy kompleksowe usługi spedycyjne z różnych obszarów, takich jak m.in.:

  • spedycja ADR,
  • spedycja chłodnie,
  • spedycja ponadgabarytowa,
  • spedycje bus,
  • drobnica, plandeki, doładunki.

Dzięki naszym unikalnym kompetencjom oraz dużej determinacji jesteśmy w stanie z sukcesami realizować nawet bardzo skomplikowane zlecenia. Myślisz dobra spedycja transportowa, mówisz Konig-Trans Spedition!

Spedycja transportowa – zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy

Jako firma ceniąca sobie transparentność i uczciwe relacje z Klientami, oferujemy tanią spedycję bez utraty jakości. Dzięki efektywnej organizacji procesów i elastyczności możemy zapewnić konkurencyjne ceny, bez kompromisów w zakresie standardów obsługi. Zachęcamy do sprawdzenia, jakie jeszcze usługi oferuje firma spedycyjna Konig-Trans Spedition. Chętnym do współpracy przewoźnikom polecamy zakładkę: współpraca transportowa.

Tabor pojazdów

Zapytaj o wycenę transportu