Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Usługi Spedycyjne

Świadczymy usługi spedycyjne dedykowane dla różnych gałęzi przemysłu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy usługi dopasowane do każdego rodzaju ładunku.

Czytaj więcej

Poznaj naszą filozofię

Everything everywhere every time

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej. Przygotowujemy dokumenty przewozowe, dobieramy przewoźnika, przeprowadzamy proces transportowy oraz świadczymy doradztwo spedycyjne. Obsługujemy ładunki całopojazdowe, ponadgabarytowe oraz drobnicowe w relacjach pomiędzy wszystkimi krajami Unii Europejskiej. Zwracamy szczególną uwagę na odpowiedni dobór środków transportu, a także wybieramy dla Klienta najkorzystniejszy cenowo wariant. Nasza kadra składa się z doświadczonych spedytorów. Korzystamy z systemu monitorowania przesyłek za pomocą modułów GPS.

Usługi spedycyjne

s1

Spedycja krajowa i międzynarodowa

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej. Oferujemy usługi spedycyjne dla ładunków całopojazdowych, ponadgabarytowych oraz drobnicowych w relacjach pomiędzy krajami Unii Europejskiej i poza Unią. Dobieramy rzetelnego przewoźnika, przedstawiamy oferty cenowe w zależności od oczekiwań Klienta. Korzystamy z systemu monitorowania przesyłek za pomocą modułów GPS.

zapytaj o wycenę
s3

Spedycja ADR

Transport materiałów ADR, obwarowany jest szeregiem przepisów formalno-prawnych, wynikających z Międzynarodowej Konwencji ADR. Zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa stanowi dla nas priorytet, dlatego każdy pojazd używany do tych celów jest przez nas weryfikowany pod kątem posiadania odpowiednich parametrów, certyfikatów oraz ubezpieczenia odpowiadającego danej klasie ADR.

zapytaj o wycenę
s4

Spedycja chłodnie

Organizujemy krajowe oraz międzynarodowe przewozy towarów, w temperaturze kontrolowanej w przedziale -22°C – +20°C. Obsługujemy producentów żywności i artykułów nieżywnościowych, dostawców półproduktów i surowców oraz sieci handlowe.

zapytaj o wycenę
gab

Spedycja ponadgabarytowa

Transport ładunków ponadgabarytowych jest procesem czasochłonnym i skomplikowanym. Wynika to z cech fizycznych ładunków, trasy, wymagań prawnych oraz zaangażowania zwiększonej załogi. Korzystamy z doświadczonych przewoźników, w razie konieczności, uzyskujemy konieczne zezwolenia.

zapytaj o wycenę
s6

Spedycja Busy

Organizujemy krajowy oraz międzynarodowy transport drobnicowy. Korzystamy z szerokiej floty pojazdów, od standardowych aut dostawczych o pojemności 10m3 przez auta o zwiększonym rozstawie osi i wysokości, dysponującymi pojemnością 17m3 po auta z naczepą typu plandeka i windą, umożliwiające przewóz nawet 12 europalet.

zapytaj o wycenę
Spedycja krajowa Szczecin – transport międzynarodowy i logistyka

Spedycja krajowa Szczecin – transport międzynarodowy i logistyka

Nasza firma spedycyjna z siedzibą w Szczecinie oferuje kompleksowe usługi transportowe, obejmujące zarówno spedycję krajową, jak i międzynarodową. Działamy w branży TSL, zapewniając pełną obsługę logistyczną oraz realizację indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Spedycja drogowa krajowa Szczecin – KONIG SPEDITION

KONIG SPEDITION to renomowana firma specjalizująca się w spedycji drogowej krajowej o ugruntowanej pozycji na rynku szczecińskim. Zajmujemy się transportem krajowym, jak i międzynarodowym, co pozwala nam dostarczać kompleksowe rozwiązania logistyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Nasza flota pojazdów ciężarowych jest solidną gwarancją terminowego i bezpiecznego transportu towarów.

Organizujemy spedycję międzynarodową ze Szczecina, zapewniając i dobierając nie tylko odpowiedni transport drogowy, ale także sprawujemy pełną kontrolę nad procesem logistycznym. 

Transport Szczecin – spedycja krajowa częściowa i spedycja międzynarodowa częściowa – doładunki, ładunki drobnicowe, przewozy solowe 

Nasza firma transportowa z siedzibą w Szczecinie specjalizuje się w kompleksowych usługach transportu i spedycji. Oferujemy transport na terenie kraju, jak i poza jego granicami, co pozwala nam zapewnić elastyczność i wszechstronność w obszarze logistyki. 

Nasza firma transportowa dba o to, aby dobrać odpowiednie środki transportu, dostosowane do charakteru przewożonych towarów. Świadczymy usługi spedycyjne na każdym etapie procesu logistycznego, w tym organizujemy transport naczepą plandeką, naczepą chłodnią, naczepą izotermą, zestawami o kubaturze do 120m3.

Nasza oferta jest gwarancją obsługi logistycznej na najwyższym poziomie.

Z nami możesz być pewien, że Twoje zlecenie zostanie obsłużone z najwyższą starannością i dokładnością. Jesteśmy gotowi obsługiwać zarówno małe, jak i duże ładunki, dostarczając kompleksowe rozwiązania transportowe.

Artykuły spożywcze – transport Szczecin

Specjalizujemy się w transporcie artykułów spożywczych w Szczecinie. Nasza firma zapewnia odpowiednie środki transportu oraz przestrzeganie najwyższych standardów bezpieczeństwa podczas przewozu żywności.

Spedycja ADR Szczecin

Nasza firma spedycyjna oferuje spedycję materiałów niebezpiecznych zgodnie z przepisami ADR. Działamy z pełnym poszanowaniem norm bezpieczeństwa podczas transportu ładunków niebezpiecznych.

Spedycja chłodnie Szczecin

Jesteśmy ekspertami w transporcie chłodniczym. Nasza flota wyposażona jest w naczepy  chłodnie, w tym dubbledeck pozwalające jednorazowo przetransportować 66 europalet. Na Państwa życzenie podstawimy również chłodnie tzw. walkingfloor, czy też naczepy chłodnicze dzielona umożliwiające przewóz na jednej naczepie w dwóch różnych temperaturach (dodatniej, jak i ujemnej) . 

Spedycja ponadgabarytowa i drobnicowa Szczecin

Specjalizujemy się w spedycji ponadgabarytowej. Nasza firma dysponuje odpowiednimi środkami transportu oraz doświadczoną kadrą, aby zapewnić bezpieczeństwo przewożonych ładunków.

Zajmujemy się spedycją na każdym etapie, począwszy od i doboru odpowiednich środków transportu, aż po dostawę towarów do wskazanego miejsca przeznaczenia. Nasza firma jest gotowa sprostać wszelkim wyzwaniom związanym z międzynarodowym transportem, dlatego możesz nam śmiało powierzyć swoje zlecenia, np. przewóz ładunków specjalnych bądź niebezpiecznych.

Od samego początku naszej działalności gwarantujemy profesjonalne doradztwo logistyczne, dzięki któremu możemy pomóc Ci zoptymalizować procesy transportowe.

Doświadczeni spedytorzy są gotowi do analizy i wdrażania zmian, aby dostosować nasze usługi do dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów. Dzięki naszej firmie, transport krajowy oraz międzynarodowy staje się prostszy – bardziej efektywny i pewny. Współpracujemy zarówno z firmami w kraju, jak i za granicą.

Spedycja busy Szczecin

W zakresie spedycji krajowej znamy się jak nikt inny! Oferujemy usługi spedycji w zakresie transportu samochodowego, w tym wynajem busów dostosowanych do różnych potrzeb Klientów. Organizujemy zarówno transport krajowy, jak i międzynarodowy.

Nasza firma spedycyjna działa w regionie zachodniopomorskim, a nasz oddział w Szczecinie realizuje zlecenia z pełnym zaangażowaniem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy zarówno z przewoźnikami jak i Klientami, zapewniamy optymalne rozwiązania w zakresie organizacji przewozu towarów

Tabor pojazdów

Zapytaj o wycenę transportu