Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Spedycja międzynarodowa

Czy poszukujesz sprawdzonej firmy, której specjalnością jest spedycja międzynarodowa? W takim razie oferta Konig-Trans Spedition z pewnością powinna Cię zainteresować.

Czytaj więcej

Nasza firma transportowa oferuje kompleksowe rozwiązania spedycyjne i transportowe, które mają na celu bezpieczny przewóz ładunku do wyznaczonego celu w innym państwie. Łączymy doświadczenie z nowoczesnym podejściem do spedycji. Wszystko po to, żeby sprostać unikalnym potrzebom Twojego biznesu. Jeśli zależy Ci na niezawodności, elastyczności i konkurencyjnych cenach, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Spedycja międzynarodowa – zaufaj doświadczonym specjalistom Konig-Trans Spedition

Jako firma o ugruntowanej pozycji w branży spedycyjnej, specjalizujemy się w kompleksowej organizacji transportu na terenie Unii Europejskiej i również poza nią. Nasze spersonalizowane podejście do każdego zlecenia pozwala nam dostosować się do indywidualnych wymagań Klienta. Bez względu na skalę przedsięwzięcia, zapewniamy sprawne i terminowe spedycje międzynarodowe w relacjach między wieloma różnymi krajami.

Spedycje transportowe międzynarodowe – zawsze na czas!

Firma spedycyjna Konig-Trans Spedition oferuje usługi spedycyjne oparte na solidnym, wieloletnim doświadczeniu i innowacyjnych rozwiązaniach. Nasza oferta obejmuje pełen zakres działań związanych z planowaniem, organizacją i kontrolą transportu międzynarodowego. Najlepsza spedycja międzynarodowa to nie tylko dostarczenie ładunku do celu, ale także dbałość o detale, terminowość i profesjonalizm. Spedycja drogowa międzynarodowa w Konig-Trans Spedition uwzględnia najnowsze standardy branżowe, gwarantując sprawną i terminową dostawę.

Jakie usługi obejmuje spedycja międzynarodowa w naszym wykonaniu? Zapewniamy usługi spedycyjne dla różnych rodzajów ładunków w relacjach między krajami Unii Europejskiej oraz poza UE. Obsługujemy przewozy towarów całopojazdowych, ponadgabarytowych oraz drobnicowych, jak i towarów niebezpiecznych ADR oraz w temperaturze kontrolowanej. Dzięki wykorzystaniu systemu monitorowania przesyłek za pomocą modułów GPS mamy pełną kontrolę nad tym, co dzieje się z danym ładunkiem. W przypadku każdego zlecenia dbamy o odpowiedni dobór przewoźnika tak, aby zagwarantować Klientom bezpieczeństwo transportu towaru w trakcie jego trwania.

Jako Konig-Trans Spedition oferujemy nie tylko profesjonalną spedycję zagraniczną, ale także wiele innych wartych uwagi usług. Osoby zainteresowane współpracą z nami na różnych polach zachęcamy do sprawdzenia innych elementów wchodzących w skład naszej oferty, wśród których znajdują się m.in.:

Organizujemy transport na terenie całej Unii Europejskiej, w tym m.in.

Spedycja Francja Spedycja Niemcy Spedycja Hiszpania Spedycja Holandia Spedycja Włochy

Tabor pojazdów

Zapytaj o wycenę transportu