Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Spedycja Kraków

Jednym z istotnych elementów naszej oferty są usługi z zakresu: spedycja Kraków!  W Konig Trans-Spedition możesz liczyć na doświadczony zespół spedytorów, gotowych wesprzeć zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych Klientów. Dzięki nam zapewnisz sobie bezproblemowy przewóz towarów, bez obaw o ich bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

Spedycja Kraków – współpraca transportowa z liderem w branży

Nasza firma spedycyjna Kraków dba o to, aby każda przesyłka dotarła na czas i w nienaruszonym stanie, dając Ci spokój i pewność, że Twoje ładunki są w najlepszych rękach. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w organizacji transportu w Krakowie, zaufaj nam. Dysponujemy doświadczonym zespołem spedytorów i współpracujących z nami kierowców, dzięki czemu możemy zrealizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Wsparcie Konig-Trans Spedition jest nieocenione, gdy zależy Ci na tym, aby organizacją Twojego przewozu zajęli się wykwalifikowani specjaliści, a fizycznym przemieszczeniem ładunku – sprawdzona firma transportowa Kraków. Współpracujemy z przewoźnikami posiadającymi różnorodny tabor nowoczesnych pojazdów, co pozwala nam zapewnić Klientom środki transportu optymalnie dopasowane do charakterystyki i wymagań ich przesyłek. Nasza renomowana firma spedycyjna zapewni Twojemu ładunkowi terminowe dotarcie na miejsce w nienaruszonym stanie i w założonych ramach kosztowych.

Specjalistyczna spedycja krajowa Kraków

Zależy Ci na tym, aby organizacją przewozu Twojej przesyłki na terenie Polski zajęli się doświadczeni fachowcy? W takim razie spedycja krajowa w naszym wykonaniu z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Mamy niezbędne doświadczenie i umiejętności, by zapewnić wysokiej jakości obsługę, niezależnie od zakresu zlecenia oraz wyboru rodzimych miejscowości między którymi ma się odbyć transport ładunku.

Profesjonalnie zorganizowany transport międzynarodowy Kraków

Ważnym elementem oferty Konig-Trans Spedition jest także spedycja międzynarodowa. Decydując się na współpracę z nami w tym zakresie, masz pewność, że organizacją Twojego przewozu zajmą się wykwalifikowani spedytorzy, a za samo fizyczny przemieszczenie przesyłki będzie odpowiedzialna firma transportowa z doświadczeniem w realizacji transportu międzynarodowego. W ramach usług z obszaru: spedycja międzynarodowa Kraków podejmujemy się zleceń na organizację transportu nie tylko między poszczególnymi państwami członkowskimi Unii Europejskiej, ale także między krajami pozostającymi poza UE.

Zachęcamy do kontaktu zarówno firmy chcące skorzystać z naszych usług z zakresu spedycji, jak i przewoźników, których interesuje udana współpraca transportowa.

Tabor pojazdów

Zapytaj o wycenę transportu