Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Spedycja Lublin

Zależy Ci na tym, aby organizacją Twojego transportu zajęli się specjaliści z dużym doświadczeniem w obszarze: spedycja Lublin? W Konig-Trans Spedition możemy Ci to zapewnić! Od wielu lat jesteśmy zaufanym partnerem wielu wiodących polskich i europejskich firm. Nasi spedytorzy łączą w sobie doskonałe przygotowanie merytoryczne z dużym zaangażowaniem, dzięki czemu planowany i koordynowany przez nas transport to sprawdzony sposób na przemieszczenie ładunku w nienaruszonym stanie i terminowo do miejsca docelowego.

Szukasz wsparcia, które może Ci zagwarantować profesjonalna firma spedycyjna Lublin? Skorzystaj z oferty Konig-Trans Spedition!

Czytaj więcej

Doświadczona firma spedycyjna Lublin

Usługi z zakresu: transport i spedycja Lublin wymagają od świadczącej je firmy spedycyjnej dużego doświadczenia i praktycznych umiejętności. Siłę Konig-Trans Spedition stanowi wykwalifikowany zespół spedytorów i współpracujących z nimi przewoźników, którzy dysponują bogatą flotą nowoczesnych pojazdów. W ramach oferowanego przez nas wsparcia z zakresu: spedycja Lublin podejmujemy się zarówno jednorazowych zleceń, jak i długoterminowych wysyłek różnego rodzaju ładunków. Niezależnie od tego, czy chcesz, abyśmy zorganizowali transport ładunków drobnicowych, czy może towarów ADR – możesz mieć pewność, że zrobimy to bez zarzutu!

Profesjonalna spedycja Lublin – organizujemy transport w Polsce i w innych krajach

Jako doświadczona firma spedycyjna specjalizujemy się w organizacji transportu zarówno w naszym kraju, jak i za granicą. Jednym z istotnych obszarów naszej działalności jest profesjonalna spedycja krajowa Lublin. W jej ramach zapewniamy Klientom kompleksową organizację przewozu ładunków między różnymi polskimi miejscowościami. W każdym przypadku dopilnujemy tego, aby przesyłka dotarła do adresata bezpiecznie, na czas i w założonych ramach kosztowych.

Ważnym elementem naszej oferty są także usługi spedycyjne z zakresu: spedycja międzynarodowa Lublin. Możemy w ich ramach zapewnić Klientom profesjonalną organizację transportu między państwami członkowskimi Unii Europejskiej, a także krajami pozostającymi poza UE. 

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z innymi częściami naszej oferty:

Tabor pojazdów

Zapytaj o wycenę transportu