Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Transport ponadgabarytowy

W Konig-Trans Spedition oferujemy Klientom z różnych branż profesjonalne usługi z obszaru, jakim jest transport ponadgabarytowy. Dlaczego warto skorzystać z naszego wsparcia w tym zakresie? Transport gabarytowy jest procesem o wysokim stopniu skomplikowania, co wiąże się m.in. z cechami fizycznymi przewożonych ładunków czy obowiązującymi wymaganiami prawnymi. W kontekście efektywnej translokacji towarów ponadgabarytowych istotną rolę odgrywa także odpowiednio zwiększona, doświadczona załoga. Jako ceniona firma spedycyjna zapewniamy Klientom w ramach naszych usług m.in. wsparcie współpracujących z nami, wykwalifikowanych przewoźników, którzy mają niezbędną wiedzę i uprawnienia do przewozu ładunków gabarytowych, dobór optymalnych środków transportu, a także uzyskanie ewentualnych koniecznych zezwoleń.

Czytaj więcej

Potrzebujesz doświadczonych specjalistów, którzy zorganizują dla Ciebie bezpieczny transport gabarytów? Poznaj ofertę Konig-Trans Spedition!

Profesjonalny transport ponadgabarytowy w Konig-Trans Spedition

Transport wielkogabarytowy, określany często także jako transport ponadnormatywny, jest pojęciem odnoszącym się do przewozu ładunków o wymiarach lub wadze przekraczających standardowe parametry. Do towarów, w przypadku których mamy zazwyczaj do czynienia z przewozami ponadgabarytowymi, zaliczają się np. urządzenia i maszyny rolnicze bądź przemysłowe czy elementy konstrukcyjne. Realizacja operacji związanych z drogowym transportem ponadgabarytowym wymaga m.in. doboru właściwego pojazdu, ustalenia optymalnej trasy przewozu czy uzyskania wymaganego zezwolenia.

Firma spedycyjna Konig-Trans Spedition kompleksowo obsługuje transport gabarytów na zlecenie Klientów z wielu sektorów gospodarki. Nasz zespół doświadczonych spedytorów m.in. zapewnia pojazdy dostosowane do wymagań związanych z przewozem danego ładunku ponadnormatywnego, dobiera optymalną trasę i dba o skompletowanie potrzebnej dokumentacji. Transport ładunków ponadgabarytowych przeprowadzany za naszym pośrednictwem jest zatem zgodny z obowiązującymi przepisami.

Bezpieczny transport ponadgabarytowy międzynarodowy i krajowy

W ramach naszych usług spedycyjnych organizujemy kompleksowo przewozy ponadgabarytowe nie tylko na terenie Polski, ale i w innych krajach. Współpracujący z nami Klienci mogą zapewnić sobie fachowo zorganizowany przewóz gabarytów zarówno między państwami członkowskimi Unii Europejskiej, jak i krajami pozostającymi poza UE. Warto dodać, że określająca dany transport ponadgabarytowy cena jest ustalana indywidualnie w przypadku każdego zlecenia, a nasi spedytorzy dbają o to, aby przedstawić Klientowi jak najkorzystniejszą propozycję.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty:

Tabor pojazdów

Zapytaj o wycenę transportu