Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Transport paletowy

Zależy Ci na tym, aby przeprowadzić bezpieczny transport paletowy swoich ładunków i potrzebujesz wsparcia doświadczonej firmy, która go dla Ciebie zorganizuje? W Konig-Trans Spedition specjalizujemy się w organizacji i realizacji efektywnych przewozów paletowych. Pomagamy naszym Klientom we wszystkich formalnościach oraz w doborze odpowiednich środków transportu i wykwalifikowanego przewoźnika. Jako Konig-Trans Spedition udowadniamy, że tani transport paletowy może być bezpieczny i terminowy.

Czytaj więcej

Profesjonalnie zorganizowany transport paletowy

Transport paletowy krajowy i międzynarodowy oraz ich organizacja to nasza specjalność. Dysponujemy zespołem doświadczonych spedytorów, którzy z dużym zaangażowaniem wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności w celu skutecznej realizacji nawet najtrudniejszych zleceń. Decydując się na skorzystanie z naszych usług spedycyjnych, Klient zapewnia sobie to, że jego transport paletowy jest od A do Z planowany i koordynowany przez kompetentnych specjalistów współpracujących z renomowanymi przewoźnikami.

Międzynarodowy i krajowy transport paletowy

W ramach naszych usług spedycyjnych zajmujemy się organizacją transportu paletowego zarówno na terenie Polski, jak i innych krajów. Koordynowany przez nas międzynarodowy transport paletowy może odbywać się nie tylko między państwami UE, ale także krajami pozostającymi poza Unią Europejską. Nasi spedytorzy zadbają m.in. o odpowiedni wybór przewoźnika oraz środków transportu, dopełnienie wszelkich formalności oraz sprawne rozwiązanie ewentualnych problemów, jakie mogą pojawić się na trasie przewozu. Warto podkreślić, że jako Konig-Trans Spedition współpracujemy z wieloma wykwalifikowanymi przewoźnikami posiadającymi wszelkie niezbędne uprawnienia oraz różnorodne pojazdy w swojej flocie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Klientowi optymalnie dobrane środki transportu pod kątem charakterystyki jego zlecenia. 

Korzystając z naszych usług spedycyjnych, Klienci mogą zapewnić sobie jednak nie tylko fachowo zorganizowany transport paletowy krajowy i zagraniczny. Zachęcamy do skorzystania z pełnią oferty, jaką przygotowała nasza firma spedycyjna, w której znajdują się m.in.:

Tabor pojazdów

Zapytaj o wycenę transportu