Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Transport Włochy

Szukasz niezawodnego partnera do organizacji usługi: transport Włochy – Polska lub między Włochami a innym krajem? Nasz doświadczony zespół spedytorów doskonale wie, jak zapewnić bezpieczną i terminową spedycją z Włoch do Polski i w drugą stronę. Dodatkowo organizujemy również przesyłki z Włoch do innych krajów, zapewniając naszym Klientom spokój i pewność, że ich ładunek dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie, zgodnie z ustalonym harmonogramem i budżetem.

Czytaj więcej

Transport Włochy – zapewniamy profesjonalną organizację i koordynację przewozów

Przedsiębiorstwa często zastanawiają się, czy lepiej powierzyć przewóz ładunku do profesjonalnej firmy transportowej, czy też skorzystać z usług firmy spedycyjnej. Jeśli zależy Ci na kompleksowej organizacji transportu, która obejmuje nie tylko przemieszczenie przesyłki, ale także wszelkie dodatkowe czynności, takie jak np. dobór odpowiednich środków transportu, to Konig-Trans Spedition jest właściwym wyborem.

Nasi spedytorzy realizują wiele zadań, aby zapewnić kompleksowe usługi z zakresu: spedycja Włochy, w tym między innymi:

Fachowo zorganizowany transport międzynarodowy Włochy

Dzięki wiedzy i doświadczeniu często jesteśmy pierwszym wyborem dla polskich i europejskich firm, które planują spedycję z Włoch do Polski. Oferujemy szeroki zakres usług spedycyjnych, obejmujący działania organizacyjne i koordynacyjne w takich obszarach jak m.in.:

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą kompleksową ofertą, która obejmuje także inne usługi:

Tabor pojazdów

Zapytaj o wycenę transportu