Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Transport międzynarodowy

Szukasz doświadczonej firmy, której specjalnością jest bezpieczny i efektywny transport międzynarodowy? Skorzystaj z oferty Konig-Trans Spedition! Od lat z sukcesami współpracujemy z polskimi i zagranicznymi przedsiębiorstwami, organizując i koordynując dla nich sprawny i terminowy przewóz ładunków na trasach łączących różne kraje. Transport zagraniczny nie ma przed naszymi specjalistami tajemnic – zadbamy o to, aby Twoje towary zostały zgodnie z przepisami, na czas i przede wszystkim w nienaruszonym stanie dostarczone do odbiorców.

Czytaj więcej

Transport międzynarodowy – jakie firmy obsługujemy?

Międzynarodowy transport drogowy jest dziedziną, która wymaga od zajmujących się nią specjalistów dużego doświadczenia i pogłębionej, interdyscyplinarnej wiedzy, obejmującej nie tylko doskonałą znajomość specyfiki samego procesu przewozowego, ale także związanych z tym obszarem procedur i regulacji prawnych. Firma spedycyjna Konig-Trans Spedition posiada wykwalifikowany zespół spedytorów potrafiących sprostać wyzwaniom, z jakimi wiąże się przewóz międzynarodowy w przypadku firm z różnych branż. Cieszymy się doskonałą renomą szczególnie wśród przedsiębiorców z branży spożywczej i automotive, ale z sukcesami współpracujemy także z firmami działającymi w wielu innych sektorach, w tym m.in. FMCG czy AGD.

Warto przy tym podkreślić, że na transport międzynarodowy organizowany przez Konig-Trans Spedition decydują się zarówno niewielkie przedsiębiorstwa, jak i duże organizacje. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem, niezależnie od skali działalności Klienta.

Transport zagraniczny – nowoczesna flota pojazdów i zaufani przewoźnicy

Co jeszcze sprawia, że jesteśmy uznawani za niezawodnych specjalistów w dziedzinie, jaką jest transport międzynarodowy? Nasi Klienci doceniają to, że współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami dysponującymi nowoczesną flotą bezawaryjnych pojazdów, w których „za kółkiem” zasiadają doświadczeni kierowcy z odpowiednimi uprawnieniami. Dzięki dbałości o wysoką jakość w tym obszarze możemy zapewnić korzystającym z naszych usług firmom bezpieczny międzynarodowy transport drogowy ładunków z różnych kategorii, w tym m.in.:

Międzynarodowy transport drogowy – na jakim terenie działamy?

Dużym atutem usług Konig-Trans Spedition jest to, że możemy zorganizować przewóz międzynarodowy zarówno w relacjach między różnymi krajami Unii Europejskiej, jak i państwami pozostającymi poza UE. Nasza wszechstronność pod tym względem pozwala na świadczenie profesjonalnych usług przewozowych na rzecz szerokiego grona Klientów.

Indywidualna wycena transportu międzynarodowego

W Konig-Trans Spedition każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Dlatego decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę transportu międzynarodowego, w ramach której uwzględnimy Twoje oczekiwania i potrzeby. Zadbamy o to, aby zapewnić Ci maksymalną jakość przy optymalnych kosztach.

Nasza firma spedycyjna posiada w ofercie również usługi z innych obszarów. Kluczową specjalizacją Konig-Trans Spedition jest bez wątpienia spedycja – z naszego wsparcia w tym zakresie korzysta wiele firm, których interesuje profesjonalna:

Do kontaktu zachęcamy także przewoźników, którzy chcieliby nawiązać z nami owocną współpracę – więcej informacji na ten temat można znaleźć w zakładce: współpraca transportowa.

Organizujemy przewóz towarów na terenie całej Europy, w tym m.in.

Transport Francja Transport Niemcy Transport Hiszpania Transport Holandia Transport Włochy

Tabor pojazdów

Zapytaj o wycenę transportu