Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Transport krajowy

Potrzebujesz wsparcia doświadczonych spedytorów, którzy kompleksowo zorganizują dla Ciebie transport krajowy Twojego ładunku? Wybierz Konig-Trans Spedition! Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem zaangażowanych specjalistów, przed którymi krajowy transport drogowy i jego profesjonalna koordynacja nie mają żadnych tajemnic. W ramach świadczonych przez nas usług spedycyjnych zapewniamy Klientom to, że ich przesyłka zostanie dostarczona na miejsce w nienaruszonym stanie oraz w ustalonym terminie.

Profesjonalny transport krajowy – organizujemy bezpieczny przewóz ładunków w całej Polsce

Jako renomowana firma spedycyjna mamy wieloletnie doświadczenie w obszarze, jakim jest fachowa organizacja transportu krajowego ładunków. Klienci decydujący się skorzystać z naszych usług spedycyjnych zapewniają sobie kompleksowe wsparcie w zakresie m.in. doboru odpowiednich środków transportu i sposobu przewozu, wyznaczenia optymalnych tras przemieszczania przesyłek, a także wyboru kompetentnej i sprawdzonej firmy transportowej pełniącej funkcję przewoźnika. Współpracujący z nami przewoźnicy dysponują różnorodnymi pojazdami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Klientom przewóz realizowany w sposób dostosowany do charakterystyki i potrzeb ich ładunków.

Transport krajowy do 3,5 tony i nie tylko – jakie przewozy organizujemy?

Organizując transport krajowy, wykonujemy zlecenia na przewóz ładunków z wykorzystaniem różnego rodzaju pojazdów. Nasi spedytorzy są w stanie kompleksowo zorganizować i skoordynować m.in.:

Spedycja w naszym wykonaniu pozwala na bezpieczny i terminowy krajowy przewóz towarów dla podmiotów z wielu branż, w tym m.in. firm działających w sektorze automotive, FMCG czy przemyśle spożywczym. Warto podkreślić, że przed realizacją każdego zlecenia realizowana jest przez nas rzetelna wycena transportu krajowego, dzięki czemu współpraca z Klientem odbywa się na jasnych i klarownych warunkach.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi usługami w naszej ofercie, w której znajdują się m.in.:

Tabor pojazdów

Zapytaj o wycenę transportu