Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Transport drobnicowy

Chcesz skorzystać z możliwości, jakie zapewnia transport drobnicowy i szukasz doświadczonej firmy spedycyjnej, która zajmie się jego organizacją? W Konig-Trans Spedition od wielu lat z sukcesami realizujemy zlecenia dla polskich i europejskich firm z różnych branż w zakresie kompleksowej organizacji przewozów drobnicowych. Korzystając z naszych usług spedycyjnych, Klienci zapewniają sobie to, że ich przewozy drobnicowe zostaną od A do Z przeprowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów, a transportowane ładunki dotrą na miejsce w założonych ramach czasowych i kosztowych oraz w nienaruszonym stanie.

Czytaj więcej

Profesjonalnie zorganizowany transport drobnicowy

Nasza firma spedycyjna świadczy specjalistyczne usługi z zakresu organizacji przewozów drobnicowych. Doświadczeni spedytorzy Konig-Trans Spedition zajmą się szeregiem czynności niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia transportu ładunku drobnicowego. Zadbamy m.in. o:

Organizowane przez nas przewozy drobnicowe zapewniają Klientom nie tylko terminowe dostarczenie przesyłek w nienaruszonym stanie, ale także minimalizację kosztów całej operacji. Świadczone przez nas usługi spedycyjne gwarantują współpracującym z nami przedsiębiorstwom kompleksowość działań, której nie jest w stanie zaoferować firma transportowa zajmująca się wyłącznie fizycznym transportem drobnicy.

Transport drobnicowy na terenie Polski – specjalistyczna organizacja przewozów krajowych

Klienci, których interesuje profesjonalnie zorganizowany transport krajowy ładunków drobnicowych, z pewnością docenią nasze doświadczenie, wiedzę oraz praktyczne umiejętności w tym zakresie. Od lat planujemy i koordynujemy przewozy drobnicowe busami oraz realizowane z wykorzystaniem innych środków transportu. Podejmujemy się zarówno realizacji zleceń jednorazowych, jak i długoterminowych planów wysyłkowych.

Międzynarodowy transport drobnicowy – organizujemy przewozy drobnicy między różnymi krajami

Innym obszarem naszej specjalizacji jest transport międzynarodowy drobnicy, a dokładniej jego kompleksowa organizacja. W Konig-Trans Spedition obsługujemy zarówno zlecenia na przewozy drobnicowe między różnymi krajami Unii Europejskiej, jak i państwami pozostającymi poza UE.

Zachęcamy do sprawdzenia, co jeszcze oferuje nasza firma spedycyjna. Szczegóły można znaleźć w ofercie:

Tabor pojazdów

Zapytaj o wycenę transportu