Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Transport ciężarowy

Chcesz podjąć współpracę z zaufanym partnerem, który zorganizuje dla Ciebie efektywny i bezpieczny transport ciężarowy? Jako Konig-Trans Spedition mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji przewozów ciężarowych na rzecz polskich i zagranicznych kontrahentów. Wiedza, kompetencje i zaangażowanie naszych spedytorów pozwala im realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia z tego obszaru. Wysoki poziom profesjonalizmu Konig-Trans Spedition sprawia, że Klienci, których interesuje doskonale zorganizowany, międzynarodowy lub polski transport ciężarowy, chętnie korzystają z naszych usług spedycyjnych.

Czytaj więcej

Transport ciężarowy – profesjonalna organizacja przewozu

Odpowiednie zaplanowanie i koordynacja procesu transportowego realizowanego z pomocą samochodów ciężarowych stanowi duże wyzwanie. Z tego powodu wiele przedsiębiorstw szuka sprawdzonej firmy spedycyjnej, która będzie w stanie zorganizować przemieszczenie ich ładunków do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie i zgodnie z założonym terminem. W Konig-Trans Speditiom dysponujemy wykwalifikowanym zespołem spedytorów, dzięki którym transport ciężarowy różnego rodzaju towarów przebiega bardzo sprawnie, bezpiecznie, a przy tym nienagannie pod względem formalnym. Zajmują się oni m.in.:

Nasze usługi spedycyjne gwarantują Klientom spokój i pewność co do tego, że ich transport ciężarowy jest organizowany przez kompetentnych specjalistów za uczciwą cenę.

Transport ciężarowy dopasowany do potrzeb Klienta – bogata flota pojazdów

Wynajem transportu ciężarowego jest zagadnieniem, które interesuje firmy z wielu branż. Firma spedycyjna Konig-Trans Spedition ma duże doświadczenie w organizacji transportu ciężarowego dla firm z różnych sektorów, w tym m.in. automotive, FMCG, AGD czy Food Service. Z uwagi na to, że na co dzień realizujemy zlecenia na transport ciężarowy zarówno dla niewielkich przedsiębiorstw, jak i dużych firm z wielu gałęzi gospodarki, ściśle współpracujemy z cenionymi przewoźnikami dysponującymi różnorodnymi pojazdami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować dla Klienta zarówno transport ciężarowy międzynarodowy, jak i transport ciężarowy krajowy z wykorzystaniem m.in. naczep typu:

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi elementami naszej oferty:

Tabor pojazdów

Zapytaj o wycenę transportu