Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Szybki i tani transport

Zależy Ci na tym, aby organizacją przewozów Twoich towarów zajęli się doświadczeni specjaliści? Renomowana firma transportowa Konig-Trans Spedition sprosta Twoim oczekiwaniom, zapewniając Ci bezpieczną i terminową translokację ładunku. Nasza skuteczność i profesjonalizm sprawiają, że od lat z sukcesami współpracujemy zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi przedsiębiorstwami.

Czytaj więcej

Korzystając z usług, które świadczy międzynarodowa firma transportowa Konig-Trans Spedition, gwarantujesz sobie bezproblemowy, opłacalny przewóz towarów odbywający się w warunkach dostosowanych do ich charakterystyki i wymagań.

Bardzo dobra firma transportowa – Twoje towary dotrą do celu na czas

Spedycja i transport należą do skomplikowanych dziedzin, w przypadku których doświadczenie, odporność na stres i umiejętność radzenia sobie z niespodziewanymi sytuacjami są na wagę złota. Z tego powodu kompetentny zespół specjalistów działających od lat w branży jest niekwestionowanym atutem naszej firmy spedycyjnej. Wiedza i zaangażowanie naszych spedytorów umożliwia nam efektywną realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń w sposób, który zapewni Klientowi pełną satysfakcję.

W Konig-Trans Spedition współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Dzięki temu usługi transportowe, jakie oferujemy, są dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów oraz ich towarów. Oferta firmy spedycyjnej Konig-Trans Spedition obejmuje terminowy i w pełni bezpieczny przewóz ładunków o różnej charakterystyce. Podejmujemy się zleceń od małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w zakresie organizacji transportu m.in.:

Sprawdzona firma transportowa – działamy w Polsce i za granicą

Jako duża firma transportowa z bogatą historią oferujemy profesjonalne przemieszczanie ładunków nie tylko na terenie Polski, ale również między innymi krajami. Z naszych usług decyduje się skorzystać wiele przedsiębiorstw, które interesuje bezpieczny, terminowy i możliwie tani transport towarów na trasach rozciągających się na obszarze krajów Unii Europejskiej oraz państw pozostających poza UE. Warto zaznaczyć, że Konig-Trans Spedition to dobra firma transportowa zarówno wtedy, gdy szukasz wykonawcy zlecenia jednostkowego, jak i partnera do realizacji długoterminowych planów wysyłek.

Zachęcamy do sprawdzenia innych usług znajdujących się w ofercie, jaką przygotowała nasza firma spedycyjna. Wśród nich dostępne są m.in.:

Tabor pojazdów

Zapytaj o wycenę transportu