Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Transport samochodów

Chcesz skorzystać z usług doświadczonej firmy, która kompleksowo zorganizuje dla Ciebie transport maszyn rolniczych zarówno na terenie Polski, jak i za granicą? Jako Konig-Trans Spedition od lat zajmujemy się organizacją tego rodzaju zleceń na rzecz mniejszych przedsiębiorstw i dużych firm.

Czytaj więcej

Profesjonalnie zorganizowany transport aut – zaufaj Konig-Trans Spedition

Umiejętnie zaplanowany i skoordynowany transport samochodów jest jednym z kluczowych procesów decydujących o prawidłowym funkcjonowaniu wielu firm z branży automotive. Wysokie kompetencje naszych spedytorów oraz ich duże zaangażowanie w realizację każdego zlecenia sprawia, że z usług spedycyjnych Konig-Trans Spedition chętnie korzystają dealerzy samochodowi z całej Unii Europejskiej. Organizujemy dla nich bezpieczny i terminowy transport nowych samochodów.

Jak wygląda zaplanowany i skoordynowany przez nas transport samochodów osobowych lub o aut o innej charakterystyce? W ramach naszych działań organizujemy przewóz samochodów od A do Z, zajmując się m.in.:

Wiedza i kompetencje zespołu spedycyjnego Konig-Trans Spedition pozwalają na skuteczną realizację każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia z zakresu organizacji transportu samochodów.

Spedycja transport samochodów – organizujemy przewozy krajowe i międzynarodowe

Klienci, których interesuje profesjonalna spedycja i transport samochodów, doceniają fakt, że przyjmujemy zarówno jednorazowe zlecenia, jak i realizujemy długoterminowe współprace. Warto zauważyć również, że planujemy i koordynujemy przewozy aut zarówno w kraju, jak i poza naszymi granicami. Specjalizujemy się w organizacji transportu samochodów z zagranicy do Polski, jak i w relacjach pomiędzy różnymi krajami Unii Europejskiej, a także państwami pozostającymi poza UE. Niezależnie od obszaru, który obsługujemy, dopilnujemy, aby pojazdy zostały przemieszczone w nienaruszonym stanie i na czas.

Nasza firma spedycyjna ma duże doświadczenie nie tylko w zakresie organizacji transportu aut w Polsce oraz międzynarodowego transportu samochodów, ale także w wielu innych obszarach. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty:

Tabor pojazdów

Zapytaj o wycenę transportu