Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Transport maszyn rolniczych

Chcesz skorzystać z usług doświadczonej firmy, która kompleksowo zorganizuje dla Ciebie transport maszyn rolniczych zarówno na terenie Polski, jak i za granicą? Jako Konig-Trans Spedition od lat zajmujemy się organizacją tego rodzaju zleceń na rzecz mniejszych przedsiębiorstw i dużych firm.

Czytaj więcej
Decydując się na skorzystanie z naszych usług, zapewniasz sobie wsparcie zespołu wykwalifikowanych spedytorów, którzy od A do Z zaplanują i skoordynują dla Ciebie transport maszyn rolniczych. Dzięki nam Twój ładunek dotrze do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie, na czas oraz w pełni zgodnie z przepisami.

Przewóz maszyn rolniczych to naprawdę niełatwe wyzwanie. W Konig-Trans Spedition wiemy, jak mu skutecznie podołać!

Profesjonalnie zorganizowany transport maszyn rolniczych

Maszyny rolnicze często charakteryzują się okazałymi gabarytami, nietypowymi wymiarami i dużą wagą. Do tego dochodzi kwestia ich różnorodności – w rolnictwie maszyna maszynie nierówna, co czyni ich transport jeszcze bardziej wymagającym zagadnieniem, z którym trudno sobie poradzić bez profesjonalnego wsparcia. Tego rodzaju fachową pomoc oferuje nasza firma spedycyjna Konig-Trans Spedition!

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię świetnie zorganizowany transport kombajnów, czy może bezpieczny i terminowy przewóz ciągników rolniczych, to z naszą pomocą zrealizujesz swój cel. Nasi doświadczeni spedytorzy w ramach zlecenia spedycyjnego zajmą się m.in.:

Duże znaczenie dla końcowego sukcesu realizowanych przez nas zleceń z zakresu transportu maszyn rolniczych ma doświadczenie współpracujących z nami przewoźników oraz profesjonalna flota pojazdów, jaką dysponują. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować naszym Klientom m.in.: transport niskopodwoziowy maszyn rolniczych z wykorzystaniem naczepy niskopodwoziowej o kubaturze 120 m3 i wysokości do 3 m.

Transport maszyn rolniczych – organizujemy przewozy krajowe i zagraniczne

Potrzebujesz firmy, która zorganizuje dla Ciebie transport maszyn rolniczych z innego kraju, np. Francji czy Niemiec? A może chcesz zrealizować bezpieczny przewóz maszyn rolniczych między oddalonymi od siebie na kilka, kilkadziesiąt lub kilkaset kilometrów miejscowościami na terenie Polski? Jako Konig-Trans Spedition oferujemy specjalistyczne usługi spedycyjne dla Klientów zainteresowanych przewozem maszyn rolniczych w Polsce i za granicą. W kontekście organizowanego przez nas transportu międzynarodowego warto zaznaczyć, że obsługujemy procesy transportowe odbywające się na trasie zarówno między krajami Unii Europejskiej, jak i państwami, które nie należą do UE.

Fachowo zorganizowany transport maszyn rolniczych – jaka jest cena naszych usług?

Wielu Klientów, których interesuje profesjonalnie zorganizowany transport maszyn rolniczych, zastanawia się, jaka jest cena za km przewozu lub jaki inny przelicznik stosuje się, aby określić koszt przeprowadzenia takiego procesu transportowego. Nasza firma spedycyjna oferuje uczciwą, indywidualną wycenę każdego zlecenia i stara się zapewnić możliwie korzystne warunki niezależnie od tego, czy zleceniodawcą jest niewielkie przedsiębiorstwo, czy firma działająca na dużą skalę.

Warto dodać, że w Konig-Trans Spedition specjalizujemy się nie tylko w organizacji przewozów maszyn rolniczych, ale także w wielu innych obszarach. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty:

Tabor pojazdów

Zapytaj o wycenę transportu