Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Transport części samochodowych

Chcesz skorzystać z usług spedycyjnych świadczonych przez firmę, która jest w stanie profesjonalnie zorganizować transport części samochodowych? W Konig-Trans Spedition mamy bardzo duże doświadczenie w tym obszarze!

Czytaj więcej

Cieszymy się doskonałą renomą wśród przedsiębiorstw z sektora automotive, którzy wiedzą, że organizowany przez nas przewóz części samochodowych daje pewność bezpiecznego i terminowego dostarczenia ładunku do odbiorcy. Wykwalifikowany zespół spedytorów Konig-Trans Spedition wykazuje się pełnym zaangażowaniem w realizację każdego zlecenia, co pozwala im stawić czoła nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom.

Transport części samochodowych – powierz jego organizację specjalistom

Profesjonalna organizacja procesu, jakim jest transport części samochodowych, stanowi duże wyzwanie, któremu mogą sprostać wyłącznie spedytorzy z dużym doświadczeniem w realizacji zleceń dla przedsiębiorstw z branży automotive. Pozycja, jaką przez lata wypracowała sobie na rynku firma Konig-Trans Spedition, jest efektem m.in. sukcesów odnoszonych we współpracy z producentami i dystrybutorami komponentów samochodowych. Nasi spedytorzy w ramach kompleksowej organizacji transportu tego rodzaju ładunków zajmą się m.in.

  • doborem optymalnych środków transportu,
  • wyborem właściwego przewoźnika oraz zawarciem z nim umowy przewozowej,
  • wytyczeniem trasy przewozu,
  • ubezpieczeniem ładunku,
  • wykonaniem odprawy celnej (w razie potrzeby),
  • kompletacją dokumentacji oraz nadzorem nad nią,
  • koordynacją efektywnego przebiegu procesu transportowego.

Warto podkreślić, że współpracujemy z doświadczonymi przewoźnikami posiadającymi niezbędne kwalifikacje i uprawnienia, których specjalnością jest efektywny, bezpieczny i terminowy transport części samochodowych. Klientom korzystającym z naszych usług spedycyjnych zapewniamy dedykowane rozwiązania dla przewozu elementów produkcyjnych i podzespołów samochodowych. Dzięki temu mają oni pewność, że ich przesyłka dotrze do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie i w założonych ramach kosztowych oraz czasowych.

Profesjonalny krajowy i międzynarodowy przewóz części samochodowych

W ramach naszej działalności profesjonalnie organizujemy zarówno krajowy, jak i międzynarodowy transport części samochodowych. Zajmujemy się planowaniem i koordynacją przewozów realizowanych nie tylko między krajami członkowskimi UE, ale także w relacjach z krajami, które nie należą do struktur Unii Europejskiej. Niezależnie od tego, skąd i dokąd chcesz wykonać przewóz części samochodowych, jako Konig-Trans Spedition zapewnimy Ci jego fachową organizację.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi elementami oferty, którą przygotowała nasza renomowana firma spedycyjna:

Tabor pojazdów

Zapytaj o wycenę transportu