Niemożliwe nie istnieje! Zrealizujemy każde zlecenie.
EVERYTHING EVERYWHERE EVERY TIME

Transport chłodniczy

Chcesz zapewnić sobie wsparcie doświadczonych spedytorów, którzy zorganizują dla Ciebie bezpieczny i terminowy transport chłodniczy? Usługi spedycyjne oferowane przez Konig-Trans Spedition są idealną odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Czytaj więcej

Nasi specjaliści mają odpowiednie kompetencje i wiedzę do tego, by kompleksowo zaplanować i skoordynować zarówno transport chłodniczy krajowy, jak i międzynarodowy. Korzystając z usług Konig-Trans Spedition, masz pewność, że Twoja przesyłka dotrze do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie i z zachowaniem założonego terminu dostawy.

Transport chłodniczy – zorganizujemy bezpieczny przewóz Twoich ładunków

Zorganizowany przez specjalistów transport chłodniczy jest ważnym elementem działalności firm z bardzo wielu branż. Oferowana przez nas spedycja na chłodnie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród m.in.:

W ramach naszych usług spedycyjnych jesteśmy w stanie zorganizować dla Klientów krajowe oraz międzynarodowe przewozy towarów w temperaturze kontrolowanej z przedziału od -22°C do +20°C.

Nasi spedytorzy odpowiedzialni za to, aby zorganizować dla Klienta transport chłodnią, zajmują się szeregiem czynności, w tym m.in.:

Z uwagi na to, że zapewniamy kompleksową obsługę procesu transportowego w wykonaniu doświadczonych spedytorów, a rolę przewoźników odgrywają współpracujące z nami zaufane firmy transportowe posiadające w swojej flocie naczepy chłodnie oraz naczepy chłodnie double deck, Klient ma gwarancję, że jego ładunek dotrze do celu w nienaruszonym stanie, terminowo oraz w ustalonych ramach kosztowych.

Transport chłodnią – planujemy i koordynujemy przewozy krajowe i zagraniczne

Konig-Trans Spedition oferuje swoje usługi spedycyjne Klientom, których interesuje profesjonalnie zorganizowany transport chłodniczy krajowy lub międzynarodowy. Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku podejmujemy się zleceń jednorazowych oraz długoterminowych planów wysyłkowych. Warto podkreślić, że jeśli chodzi o transport chłodniczy międzynarodowy, to organizujemy go nie tylko na terenie krajów należących do Unii Europejskiej, ale także na terytorium państw, które nie są członkami UE.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi usługami, jakie oferuje nasza firma spedycyjna, wśród których są m.in.:

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z usług spedycyjnych świadczonych przez wykwalifikowanych, zaangażowanych specjalistów!

Tabor pojazdów

Zapytaj o wycenę transportu